Co się działo w metrze w 2018 roku?

Metro Warszawskie jakiś czas temu opublikowało na swojej stronie internetowej raport roczny za rok 2017. Nasze Koło postanowiło natomiast podsumować co działo się w temacie stołecznej kolei podziemnej w powoli kończącym się roku 2018.

Mijający rok obfitował w wydarzenia związane z warszawskim metrem. Na powyższej grafice przedstawiliśmy cztery przykłady. Przez cały 2018 trwała pierwsza rozbudowa II linii, a ponadto do końca doprowadzono procedury przetargowe dotyczące wszystkich kolejnych odcinków tej nitki. Modernizacji doczekała się Centralna Dyspozytornia na terenie STP Kabaty, kontynuowane były naprawy główne wagonów rosyjskich i składów Metropolis. Jest to rzecz jasna tylko garstka tego, co w metrze miało miejsce w ostatnich miesiącach.

O tych i wielu innych tematach pragniemy wspomnieć zainteresowanym podczas spotkania KMM. Odbędzie się ono we wtorek, 27 listopada 2018 roku o godz. 18:00 na stacji A7 Wilanowska. Nasi przedstawiciele będą Was oczekiwać na ogólnodostępnej części antresoli, w okolicach środkowej hali odpraw. Po dyskusji o metrze przewidziany jest wspólny przejazd do centrum miasta oraz część nieoficjalna w wybranym przez uczestników lokalu gastronomicznym.

Zachęcamy do wzięcia udziału wszystkich miłośników metra i komunikacji miejskiej. Użytkownicy Facebooka proszeni są o zaznaczenie obecności na stronie wydarzenia.

Do zobaczenia!

Dodaj komentarz