Gadżety

W latach 2015-2017 nasza działalność opierała się głównie na organizowaniu wycieczek na eksploatowane obiekty Metra Warszawskiego i budowane stacje II linii oraz na prowadzeniu forum dyskusyjnego, gdzie m.in. upowszechniamy wiedzę o warszawskim metrze. Wraz z początkiem 2018 roku postanowiliśmy wprowadzić gadżety – unikatowe i namacalne pamiątki związane z warszawskim metrem, których dotychczas jeszcze nikt nie oferował.

W tym miejscu należy zaznaczyć, że Koło Miłośników Metra jest organizacją non-profit. Nigdy nie chcieliśmy żadnych pieniędzy od naszych członków i gadżety również nie są próbą zdobycia korzyści majątkowych. Nie wykonujemy pamiątek dla zysku, lecz dla fanów naszych i warszawskiego metra. Chcemy, by osoby te otrzymały ciekawą rzecz i by miło nas wspominały. Ponadto chcemy oferować nasze suweniry jak najtaniej, stąd wcześniejsze zapisy, które pozwalają zbadać zainteresowanie i wykonywać większe zamówienia przy niższej cenie jednostkowej.

Aktualnie przygotowujemy nasz pierwszy gadżet. Mamy także pomysły na kilka kolejnych upominków.
Więcej informacji wkrótce.


1) Tabliczka fabryczna

W pierwszych dniach stycznia 2018 roku rozpoczęliśmy prace nad stworzeniem repliki tabliczek montowanych na wagonach produkcji radzieckiej i jeszcze w tym samym miesiącu rozpoczęliśmy zapisy – szczegóły w Aktualnościach.

2) …