Pierwsze spotkanie KMM w 2018 roku

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na pierwsze spotkanie KMM w roku 2018. Dzięki uprzejmości przedsiębiorstwa Gülermak, wykonawcy I etapu rozbudowy II linii metra na zachód, ponownie odwiedzimy tę inwestycję. Tym razem będziemy mieli okazję zwiedzić teren budowy stacji C6 Księcia Janusza.

Od stacji C6 już w lutym ma zostać rozpoczęte drążenie pierwszego z dwóch tuneli łączących budowany odcinek z odcinkiem centralnym. Tarcza S646 Krystyna, która będzie wykonywać tunel północny, 5 stycznia została opuszczona do szybu startowego we wschodniej części obiektu, a następnie rozpoczęto przygotowania do jej uruchomienia. W ich trakcie TBM został zaprezentowany szerszej publiczności, co przedstawia powyższa ilustracja. Nasze spotkanie będzie zatem ostatnią okazją, by zobaczyć tę maszynę przed rozpoczęciem jej pracy.

Po omawianym obiekcie zostaniemy oprowadzeni w najbliższą środę, 17 stycznia 2018 roku o godz. 11:30. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego zostaną przeprowadzone zapisy. Formularz zgłoszeniowy zostanie otwarty jutro, tj. w sobotę, 13 stycznia o godz. 14:00, zaś jego adres zostanie opublikowany o tej godzinie w Aktualnościach oraz na Facebooku – na naszym profilu, na grupie „Co się dzieje w metrze?” oraz na stronie wydarzenia.

W spotkaniu mogą wziąć udział tylko osoby pełnoletnie i pełnosprawne ruchowo. Obowiązuje obuwie zimowe, ewentualnie będzie można skorzystać z obuwia ochronnego zapewnionego przez gospodarza. Osoby chcące opublikować zdjęcia wykonane podczas zwiedzania, będą proszone o przesłanie swoich fotografii do autoryzacji. Szczegółowe informacje zostaną przekazane uczestnikom przed rozpoczęciem i po zakończeniu wydarzenia.

Życzymy szczęścia w zapisach i do zobaczenia na naszej pierwszej tegorocznej wycieczce!

Dodaj komentarz