Pierwsze spotkanie Koła Miłośników Metra

W dniu 13 grudnia 2014 roku odbyło się pierwsze spotkanie Koła Miłośników Metra. Zapraszamy na relację z tego wydarzenia 🙂

Punktualnie o godzinie 17:00 zgromadziliśmy się w Punkcie Informacyjnym budowy II linii metra. Na kilkunastu przybyłych gości czekał już zarząd Koła.

Spotkanie rozpoczął prezes Koła, Karol Lubaczewski, który najpierw opowiedział o procesie reaktywacji, omówił parę punktów z regulaminu (niebawem pojawi się na stronie), a następnie rozpoczął dyskusję z uczestnikami na temat propozycji, co jako Koło chcielibyśmy zwiedzić. W międzyczasie Adrian Szczerba, który pełni funkcję sekretarza, zaprezentował odświeżoną witrynę internetową. Zachęcał także do współtworzenia strony.

W trakcie zwiedzania zostało ustalone, że w nadchodzących miesiącach zwrócimy się do Metra Warszawskiego o możliwość zwiedzenia:

  • stacji, na których będzie wymieniane oznakowanie.
  • STP Kabaty – spotkanie tematyczne nt. Inspiro, nowych pociągów serii 81 i napraw głównych pociągu Metropolis,
  • stacji na II linii metra,
  • stacji A18 Plac Wilsona od strony technicznej.

Zebrani goście wyrazili również chęć, aby od czasu do czasu odbyło się spotkanie-pogadanka na określony temat, z przedstawicielem Metra Warszawskiego.

O terminach spotkań będziemy powiadamiać na naszej stronie internetowej, na profilu na Facebooku a także mailowo osobom, które zapisały się jako członkowie Kołą.

Następnie uczestnicy uczestniczyli w krótkiej dyskusji z członkami zarządu Koła. Tuż przed 18 zakończyliśmy spotkanie.

Chcielibyśmy bardzo podziękować osobom, które przybyły na spotkanie. Mamy nadzieję, że już niebawem się zobaczymy, tym razem w innym miejscu 😉

 

This slideshow requires JavaScript.

Leave a Reply